Радіатор сервіс, ремонт та продаж радіаторів до будь-якої техніки по Україні

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0382.ua

Фотоальбоми (6)

Новини та статті

  Інтеркулер, повітряний охолоджувач, використовується в двигунах внутрішнього згоряння з наддувом. Він використовується для охолодження стисненого повітря в компресорі перед...
21 жовтня 2021 р.

Інформація про компанію

Автосервіси, СТО
Ремонт легкових авто
Ремонт вантажних авто
Автозапчастини
Запчастини до вантажних авто
Запчастини до легкових авто
Запчастини до сільгосптехніки
Запчастини для спецтехніки
Запчастини до іномарок
Автозапчастини для вітчизняних авто
Запчастини до суспільного траспорту
Про нас
Радіатор сервіс, ремонт радіаторів та кондиціонерів легкових авто, продаж радіаторів - Хмельницький та вся Україна, аргонне зварювання. Компанія "Радіатор сервіс" вже більше 10 років займається ремонтом автомобільних радіаторів та кондиціонерів легкових авто у нашому місті Хмельницький. Виконуєм роботи будь-якої складності, якісно та швидко. Також пропонуємо такі послуги як аргонне зварювання авторадіаторів, інтеркулерів і осушувачів. Компанія "Радітор сервіс" надає послуги з ремонту: автомобільних радіаторів для авто будь-якої складності; авторадіаторів методами пайки, зварювання, аргонової зварки; радіаторів для важкої спецтехніки, комбайнів, автобусів; ...

Радіатор сервіс, ремонт радіаторів та кондиціонерів легкових авто, продаж радіаторів - Хмельницький та вся Україна, аргонне зварювання.

Компанія "Радіатор сервіс" вже більше 10 років займається ремонтом автомобільних радіаторів та кондиціонерів легкових авто у нашому місті Хмельницький. Виконуєм роботи будь-якої складності, якісно та швидко. Також пропонуємо такі послуги як аргонне зварювання авторадіаторів, інтеркулерів і осушувачів.

Продаж радіаторів, Україна - продаж та доставка у містах Хмельницький, Рівне, Луцьк, Львів, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Житомир, Вінниця, Київ, Черкаси, Чернігів, Кропивницький (Кіровоград), Кривий Ріг, Одеса, Миколаїв, Суми, Полтава, Днепро (Дніпропетровськ), Херсон, Харків, Запоріжжя, Луганськ, Донецьк.

Компанія "Радітор сервіс" надає послуги з ремонту:
 • автомобільних радіаторів для авто будь-якої складності;
 • авторадіаторів методами пайки, зварювання, аргонової зварки;
 • радіаторів для важкої спецтехніки, комбайнів, автобусів;
 • радіаторів для мотоциклів, квадроциклів, моторолерів;
 • інтеркулера легкових і вантажних авто, спортивної техніки;
 • осушувачів, чистка інтеркулера, теплообмінника;
 • автомобільних кондиціонерів, чистка, заправка, заміна автокондиционера;

Проfilling-of-car-on-any-cars

 • Аргон зварювання алюмінію, нержавіючої сталі методом дугового зварювання;
 • Зварювання аргоном авторадіаторів, інтеркулерів і осушувачів, роботи будь-якої складності.

radiator

zapravka-i-remont-condРадіатор сервіс, ремонт радіаторів та кондиціонерів легкових авто у м. Хмельницький, також пропонує послуги:

 • Заправку автокондиціонерів;
 • Діагностику автокондиціонерів;
 • Ремонт автокондиціонерів.

Продаж радіаторів, Україна - продаж та доставка радіаторв у містах Хмельницький, Рівне, Луцьк, Львів, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Житомир, Вінниця, Київ, Черкаси, Чернігів, Кропивницький (Кіровоград), Кривий Ріг, Одеса, Миколаїв, Суми, Полтава, Днепро (Дніпропетровськ), Херсон, Харків, Запоріжжя, Луганськ, Донецьк.

Ми в мережі

Відгуки